DIAGNOSTIKA A FREKVENČNÍ TERAPIE

Diagnostika přístrojem OBERON

Diagnostika stavu těla, včetně fungování orgánů těla, na přístroji OBERON.

Jedná se o světově uznávanou šetrnou metodu k vyhodnocení aktuálního stavu organismu klienta, a to celého těla, jako jednoho systému. Data z organismu se přenášejí do počítače k analýze a výsledky jsou vyhodnocovány a zobrazeny přímo na počítači.

Přístroj umožní vyhledat změny v orgánech a také jejich příčinu, která může být v působení virů, patogenních bakterií i parazitů. Tito patogenní činitelé vyvolávají různé nemoci (ekzémy, astma, alergie, bolesti páteře, kloubů aj.).

 


Frekvenční působení plazmovým generátorem

Již Nikola Tesla věděl o pozitivním vlivu elektrických impulsů na celkové zdraví člověka.  Ale teprve v minulém století, díky rozvoji elektroniky, se začal průběh impulsů tvarovat, a tím zvyšovat účinnost působení na živé organizmy. Nejvíce se tomuto oboru věnoval Dr. R. R. Rife  a H. R. Clark, PhD., jejichž knihy jsou již dostupné i v ČR.

Působení plazmového výboje ničí získané zátěže: cizopasníky, bakterie, viry a plísně, které jsou často původci našich vleklých a posléze i velkých potíží. V naší přetechnizované a hlavně přechemizované době si začínáme uvědomovat, že tak, jako si čistíme povrch těla (mytí), je nutné si vyčistit i vnitřek těla (colonoskopie, detoxikační kůry, frekvenční terapie).

K tomuto přispívá i plazmový generátor RPZ 14, který ničí většinu získaných živých zátěží organizmu, dokonce i v kostech. Jedná se tedy o velmi účinnou pomoc našemu imunitnímu systému.

Plazmový generátor RPZ 14 využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí dle poznatků a praxe průkopníka této metody selektivního ničení mikroorganizmů Dr. Royala Raymonda Rifa. Více o RPZ 14 najdete na adrese: www.zapper.cz.
Plazmový generátor RPZ 14 je experimentální přístroj a není rozhodně zamýšlen k léčení či ošetřování nemocí.

Nenahradí lékaře, ale může mu významně pomoci !!

Vhodné: prakticky při jakýchkoliv potížích (boreliózy, chlamydie, roztroušená skleróza, astma, alergie, dna, rýma, chřipka, bolesti zad, kloubů, zažívací potíže, žaludeční vředy a další)


Pronájem

Pokud někdo potřebuje ke zlepšení svého stavu každodenní používání a nechce nebo nemůže si přístroj koupit, pak je zde možnost dlouhodobého pronájmu s možností dodatečného odkupu přístroje.

Zapůjčuji:
* přístroj Super Ravo Zapper
* nožní elektroda
* kniha CAFL
* koule

Způsob objednání zapůjčení:
* emailem na: lenka-blahutova @seznam.cz
* telefonicky na čísle:  606 357 816

Cena:    72,- Kč/den, s koulí 80,-Kč/den

Platba se uskuteční vždy předem, buď převodem na účet, nebo platbou v hotovosti při osobním předání.
Přístroj musí být vrácen do termínu uvedeného ve Smlouvě o pronájmu Super Ravo zapperu.  Zapůjčitel se zavazuje, že přístroj vrátí nepoškozen. Za poškození přístroje si budu účtovat cenu za opravu nebo odpis přístroje, maximálně však 13 000 Kč (u přístrojů dosud nepoužívaných). Zapůjčitel neručí za software, ale za mechanické poškození přístroje a dalších jeho doplňků.

Možnost odkoupení přístroje
Pokud se při zapůjčení přístroje (setu) rozhodnete pro jeho odkoupení do 12 měsíců od prvního zapůjčení, z prodejní ceny 13.000 Kč Vám bude odečten poplatek za zapůjčení.