Stresují vás přibývající vrásky v obličeji?

Už nemusejí!
Za 6 měsíců budete vypadat daleko lépe, malé vrásky zmizí a velké se zmenší.

Mám obličej téměř bez drobných vrásek, a ty větší už nejsou tak hluboké. Každý mi dnes hádá daleko mladší věk. Známí se mne ptají, co se sebou dělám, že tak zářím. Musím se pochlubit, že i muži.

Ale ještě před několika málo lety jsem na svůj věk opravdu vypadala. Byla jsem uštvanou manažerkou, moje pleť byla šedivá a vrásek povážlivě přibývalo. A pak jsem se rozhodla, že tohle už NECHCI!! Dala jsem výpověď a začala se starat také o sebe. Z několika technik, které jsem úspěšně u klientů používala, jsem si sestavila masáž obličeje.

Po 6 měsících pravidelného kratičkého masírování obličeje byl efekt vidět! A to zdarma, bez jakýchkoliv drahých kosmetických přípravků či terapií!

Již za několik měsíců můžete vypadat daleko mladší a cítit se skvěle, mít ze svého vzhledu radost a dobrý pocit.

Výhody

  1. Nemalým bonusem je to, že ušetříte za spoustu drahých prostředků, a že se budete denně chvilku věnovat samy sobě.
  2. Další výhodou je, že ušetříte peníze i bolest za invazivní kosmetické úkony. Ty, které jste již na nějakém kosmetickém zákroku byly, víte, že nemají trvalý efekt a musejí se po čase opakovat. Už jsem ošetřovala i takové ženy, které byly na zákroku několikrát, a měly zničenou pleť. Proto Vás asi potěší to, že pokud budete aspoň trochu pravidelně (taky vždycky nemám náladu nebo časJ) masírovat, efekt je nejen trvalý, ale stále lepší!.

Představte si, jaké to bude, až Vám za půl roku budou známí říkat, jak dobře vypadáte. Jak záříte a mládnete. Bude to úžasný pocit, a Vy se budete cítit jako královna.

Cena tohoto eBooku je 699 Kč.  

V porovnání s jedinou injekcí Botoxu (cca 1500 Kč) je to cca polovina. Vzhledem k tomu, že většinou jediná injekce nestačí, jedná se o nepatrný zlomek této ceny, za kterou Vám své know-how mohu předat.

A co když to nebude fungovat?

Mohu Vás ujistit, že pokud budete postupovat dle mého návodu, výsledek se dostaví. Můžete se o tom ujistit v přiložených referencích. Počítejte však s tím, že se to samo nestane. Musíte do toho vložit kus sebe a své práce.

A možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde a zdarma. Možná najdete. Ale jen v tomto eBooku je najdete na jednom místě a s názorným videem a pracovními listy. Ušetříte si tak desítky hodin prohledávání internetu, které byste jinak mohli věnovat něčemu mnohem příjemnějšímu.

Moje záruka

Stálo mě to spoustu testování, hledání, tvoření, energie, studování nejrůznějších materiálů, a teď už mám masážní systém, který skvěle funguje. Vy už nemusíte věnovat měsíce hledání toho správného způsobu, protože já už jsem to udělala za Vás.

Co získáte?

Vyplněním objednávky získáte eBook Omlazovací masáž obličeje v hodnotě 699 Kč a navíc 2 skvělé bonusy v celkové hodnotě 350 Kč.

eBook Omlazovací masáž obličeje

eBook "Omlazovací masáž obličeje" s podtitulem " Naučte se udržet svůj obličej mladý, bez vrásek, případně již vrásčitý viditelně vylepšit. Bez jakýchkoliv výdajů či bolestí" v hodnotě 699 Kč

Pracovní listy

Bonus 1: krok za krokem k cíli: Pracovní listy k eBooku v hodnotě 100 Kč získáváte ZDARMA

Návodné video

Bonus 2: návodové video v hodnotě 250 Kč získáváte ZDARMA

Reference

Asi ve 40ti letech jsem zděšeně zjistila, že se mi dělají vrásky okolo očí. Po vyčerpávajícím hledání a nakupování všelijakých krémečků (po kterých se mé vrásky značně zhoršily, což jak už vím dneska, bylo mým „smrtelným“ 😉 zděšením, že už opravdu stárnu a nikdy se to už nespraví :D), jsem to prostě vzdala. A ve chvíli naprostého odevzdání jsem potkala ANDĚLA jménem Lenka Blahutová. Tato krásná paní nejenže je zábavná, chytrá a umí skvěle masírovat, ale hlavně mě naučila naprosto jednoduchou, příjemnou metodu tzv. opravy mého obličeje. Je to opravdu otázka 3 minut denně věnování se sobě a masáži svého obličeje. Ale hlavně jsem viděla a cítila výsledky už asi po měsíci. Mohu srdečně doporučit každému, kdo se o sebe chce starat a zároveň najít své sebe vědomí. Přeji hodně krásy všem a ve všem.

Iveta Košařová – Terapie, masáže, solná jeskyně www.jeskyně-atlantida.cz

Již několik let znám Lenku Blahutovou, masérku a terapeutku. Byl jsem velmi překvapený, když jsem se dozvěděl, kolik jí je let. Odhadoval jsem ji výrazně méně, než je skutečnost. Prozradila mi, že je to díky péči o obličej a nějaké automasáži, kterou si pravidelně sama dělá. Poradil jsem ji, že kdyby si ještě obarvila vlasy, tak výsledný efekt bude téměř dokonalý a bude vypadat o 10-15 let mladší, než je skutečnost.

Mgr. Dalibor Vida, MBA Obchodní ředitel, www.accordgroup.cz, www.silverplus.cz

Kurz „Omlazovací masáž obličeje“ jsem absolvovala u Lenky a byl to příjemně strávený čas během kterého jsem se naučila jak pečovat o svůj obličej. Teď se pro mne stala péče o obličej neoddělitelnou součástí každého dne. Ráno a večer věnuji masáži obličeje 5 minut a jsem se svou pletí spokojená. Vypadám mladě a má pleť je bez vrásek Všem ženám, které chtějí vypadat mladě a svěže doporučuji přečtení tohoto eBooku. Ženy udělejte si na sebe v dnešní uspěchané době čas!

Simona Jeziorská

Při bedlivém ranním zkoumání svého obličeje v zrcadle, jsem bezradně pozorovala práci zemské gravitace, která stále usilovněji s některými částmi obličeje pracovala. Taky návod mé kamarádky Martiny, jak bezpečně lze odhadnout věk našich některých kolegyň – podle velikosti a hloubky „vějířků“ kolem očí, mě vedly k intenzivnímu pozorování své okolí a zkoumání „vějířků“ kolem očí u všech lidí, s kterými jsem měla tu čest hovořit. Jedna osoba se nedala zařadit podle návodu od Martiny a to byla „BláhováLenka“, kterou znám již několik let a která vůbec nestárne, ba naopak vypadá stále mladistvěji a srší energií. Tato super paní mi prozradila svůj trik a pozvala mě na kurz „OMLAZOVACÍ MASÁŽ OBLIČEJE“, kde jsem se naučila základní masážní hmaty, které mi teď každý den ráno i večer (zabere mi to 3 minuty) zlepšují náladu a doufám i obličej. Po prostudování eBOOKu tuto masáž lehce zvládne každý. Pro vypilování stylu je výborné shlédnout instruktážní video. Pevně věřím, že i Vy začnete dávat na frak zemské přitažlivosti!! Moc masážních úspěchů všem!!

Petra Týmová