Super masáž pro rozšíření Vaší nabídky služeb

Breussova masáž 2

Masáž trochu jinak

Breussova masáž je jiná než ostatní klasické  masáže, protože se při ní pracuje nejen na svalech, ale i přímo na kostech páteře. Tuto masáž má v nabídce jen minimum masérů či salónů. A to je určitě škoda.

Vím to z vlastní zkušenosti. Nějakou dobu jsem působila pracovně v Praze a měla jsem tam klientky, které potřebovaly chodit na Breussovu masáž pravidelně. Když jsem se vracela do Ostravy, hledaly jsme někoho, kdo tuto masáž nabízí. Bohužel jsme nikoho nenašly. A tak jsem musela jednu svoji kamarádku-masérku v Praze „Breussovku“ naučit, aby měly kam chodit.

Já se jmenuji Lenka Blahutová a provázím své klienty na cestě ke zdravému životu pomocí masáží a metody EFT. Připravila jsem pro Vás On-line kurz této skvělé Breussovy masáže. Díky tomu se ji můžete naučit i Vy a rozšířit si tak nabídku svých služeb.

Účinky masáže

Pomáhá především při bolestech bederní a hrudní páteře způsobených jejich přetížením 

odrážka srdce

ze sedavého zaměstnání

odrážka srdce

častého řízení auta

odrážka srdce

dlouhodobého stání

odrážka srdce

jednostranným sportem

odrážka srdce

při Bechtěrevově nemoci

odrážka srdce

srovnává celkovou stabilitu organismu

odrážka srdce

uvolňuje zádové svalstvo

odrážka srdce

těhotenstvím

odrážka srdce

nošením malých dětí

odrážka srdce

těžkou fyzickou prací

odrážka srdce

vyrovnává záda

odrážka srdce

zmírňuje svalovou disbalanci

odrážka srdce

odstaňuje fyzické, psychické a energetické bloky

Chcete jednou provždy skoncovat s bolestí zad?

Vezměte své zdraví do vlastních (a pomocníkových) rukou a vykročte tím správným směrem.

Začít můžete už dnes! Stačí si objednat on-line kurz

ve kterém se naučíte ulevit bolavým zádům a vyživit meziobratlové ploténky

obratle s deskou
meziobratlové ploténky

Jak to bude v kurzu vypadat

Proniknete do tajů Breussovy masáže, a já Vám při ní budu průvodkyní i oporou.

Naučíte se: 

 • techniku celé této masáže
 • udělat si vlastní masážní pomůcku (pokud budete chtít)
 • regenerovat meziobratlové ploténky

Doporučuji: sledujte kurz s někým, s kým se budete v masírování střídat, ale není to podmínkou.

Breuss obrazek

První lekce

První lekce je teoretická, dozvíte se v ní například co to vlastně Breussova masáž je, jak to celé funguje a co všechno budete potřebovat

Breuss obrazek

Druhá lekce

Ve druhé se dozvíte, jak a kde sehnat nejdůležitější pomůcku pro masáž nebo jak si ji vyrobit sami.

Breuss obrazek

Třetí lekce

A konečně ve třetí lekci se podle krátkých videí naučíte, jak masáž provést prakticky. Videa si můžete podle potřeby zastavovat nebo opakovat, dokud se daný krok dokonale nenaučíte.

Celý kurz trvá 4 dny. První, druhý a třetí den se otevře jedna lekce. Čtvrtý den se otevřou všechny bonusy. Kurz si můžete procházet tak, jak se bude otevírat, každý den jednu lekci nebo jednoduše tak, jak Vám to bude vyhovovat.

Přístup do kurzu platí po dobu jednoho roku od zakoupení. Navíc získáte 1 měsíc mojí osobní podpory.

breussova masáž
Breuss obrazek

A co získáte v Bonusech?

V Bonusech najdete:

A co kurz bude stát

Hodnota kurzu je 3.680 Kč

Toto je běžná cena. 

Vy ale zaplatíte jen 2.980 Kč

Ušetříte tedy celých 20% z ceny kurzu a zaplatíte o 700 Kč méně. Tuto masáž budete používat po celý zbytek života. Zatím ji mnoho masérů nenabízí. Buďte mezi těmi, kdo ji umí

Nejste si jist/á, že je kurz právě pro Vás? Přečtěte si následující:

PRO KOHO TENTO KURZ JE

Tento kurz je hlavně pro masérky a maséry, kteří si chtějí rozšířit nabídku služeb o tuto skvělou a maximálně účinnou techniku

Ale je také pro každého. kdo má ve své blízkosti někoho

 • s bolestmi páteře a chce to změnit ke zdraví v pohodě
 • s Bechtěrevovou nemocí a chce mu ulevit od bolesti
 • kdo je permanentně ve stresu 
 • komu vyskakují meziobratlové ploténky-ischias-lidově se tomu říká „houser“.
 • kdo má sedavé zaměstnání (včetně řidičů)
 • kdo má bolesti nebo vyhřeznutí meziobratlových plotének nebo jejich degeneraci
 • kdo dlouhodobě stojí (např. v práci)
 • kdo jednostranně sportuje

Dá se použít i u starých lidí s degenerativními změnami páteře a plotének v pokročilém stadiu. Tady je však potřeba provádět masáž opravdu velmi jemně!!

PRO KOHO TENTO KURZ NENÍ

 • Pro toho, kdo chce pomoci jen sám sobě. To jednoduše není technicky možné, protože sami sobě záda nenamasírujete. Proto doporučuji domluvit se s někým blízkým, projít si kurzem spolu a navzájem se potom opečovávat. Může to být rodinný příslušník, ale i dobrá kamarádka nebo kamarád. Vždyť i oni ocení přínos masáže.   

 

Pro tento kurz není nutno mít znalosti z oboru masér/masérka.

Co řekli o kurzu Breussovy masáže

Dobrý večer Lenko. Před nějakým časem jsem u Vás absolvoval on-line kurz Breussovy masáže, který byl opravdu vynikající ve všech směrech 👏🙏 Od té doby jsem pár Breussovek udělal, nicméně v současné době mám klienta, kterého ke mně přivedla jeho manželka pro přetrvávají bolesti zad. Doktoři v jedné nejmenované pražské nemocnici ho chtěli okamžitě hnát na operaci. Zkusili jsme Breussovu masáž a už po prvním sezení cítil úlevu.🙏 Jeho manželka mi pak říkala, že přišel domů jako vyměněný, plný síly a elánu. Máme za sebou další masáž, je spokojený a v pohodě. Takže ještě jednou Vám chci poděkovat za to, že jste, protože bez Vás bych se nejspíš tuto super masáž tak dobře nenaučil. Přeji Vám v životě jen to dobré, mějte se krásně a opatrujte se! S pozdravem
Radek Dvořák
Chci se s Vámi, Lenko, podělit o další zkušenosti s Breussovou masáží. Dělala jsem ji své kamarádce, která má sešroubovanou páteř. Po masáží se cítila lépe, záda ji tolik nebolela a byla lépe pohyblivá. Další zkušenost mám s paní, které je 76let. Nosí páteřní korzet, aby se mohla lépe pohybovat. Po Breussově masáži byla paní velice mile překvapena, že záda tolik nebolí, je víc pohyblivá, ruce jsou také mnohem lepší. Chodí pravidelně na Breussovku. Jsem vděčná za Breussovu masáž. Je jednoduchá a velmi účinná. A to u všech věkových kategorií mých klientů. Vždy pomůže. Klienti se opětovně vracejí, a těší se, až na ně položím ruce.
Pavlína Klimešová
Pavlína Klimešová
První zpráva: Teprve nedávno jsem si koupila Váš on-line kurz Breussovy masáže. Jednou z mých prvních klientek na tuto masáž byla paní se čtyřmi srostlými obratli. Krátce po masáži mi volala a objednala se znovu. Byla nadšená, že nemá bolesti. - A druhá zpráva: Leni, chci Vám znovu poděkovat za Breussovku. Stále více lidí mi přichází na tuhle masáž a mají úlevu od bolesti. Je to úžasné. Mám radost z toho, jak málo stačí k tomu, aby došlo k úlevě, a tím ke zlepšení životní pohody mých klientů.
Pavlína Klimešová
Pavlína Klimešová
Dobrý den, moc děkuji za skvělý on-line kurz Breussova masáž.Těším se, až tuhle masáž budu dělat v praxi. Zatím jsem jen masírovala doma a už je vidět výsledek. Děkuji a mějte se moc krásně:-) S pozdravem
Alena Čajková
Alena Čajková
Dobrý den, mám Váš on-line kurz Breussovy masáže, který se mi moc líbí. Hlavně dva bonusy, a to “mapa obratlů” a “bolesti a jejich vztah k páteři”. Přesně tohle jsem potřebovala, aby to měla i moje logická hemisféra hezky srovnané. Moc děkuji
Dana Tomanová
Mě osobně delší dobu bolela bederní páteř a po Breussově masáži přišla okamžitá úleva. Po další masáži přestaly bolesti úplně, a zatím „bederka drží a nebolí“. Děkuji za tuto naprosto skvělou masáž. Naše zákaznice Ivana přišla se zánětem sedacího nervu a s velikou bolestí. Manžel ji vzal na masáž ihned. Bylo to v pátek. V pondělí ráno jsme ji cestou do práce potkali. Už z dálky na nás volala, že prožila víkend bez bolesti. Měla velkou radost a my také. Oba, já jako klientka, a manžel jako masér, jsme z této masáže nadšeni. Je naprosto úžasná, jemná, a jak se říká: „v jednoduchosti je krása“. A já bych ještě doplnila: „a síla“.
Mgr. Renáta Herczová
Lenko, koupila jsem si u Vás on-line kurz Breussovy masáže. Pod mýma rukama prošlo zatím asi 12 lidí. Všichni byli velice spokojení, uvolnění a zrelaxováni. Masáž byla velice účinná, všem se ulevilo. Po Breussově masáži spali velice dobře a byli zklidnění. Hned se objednali na další masáž.
Jarmila Mikesková
Dobrý večer, paní Blahutová. Děkuji Vám moc za kurz Breussovy masáže on-line. Kurz máte úžasně udělaný.🌸
Šárka Zátorská
Dobrý den, velmi Vám děkuji za online kurz Breussovy masáže. Kurz byl hodně naučný, krásně vysvětlený jak v písemné formě tak i ve skvělých videích, které jsem měla celou dobu k dispozici. Líbilo se mi celé vysvětlení kurzu, krok za krokem. Jsem velice potěšena, že jsem měla možnost se naučit novou věc, která pomohla od bolesti páteře jak rodinným příslušníkům tak i klientům právě v oblasti beder. Velice si Vás vážím. S Láskou
Magdaléna Nováková
Magdaléna Novotná
Jsem masérka. A hádejte, kam chodím na masáž já? K BlahuLence! Když už mám fakt přetíženou bederní páteř, dám si Breussovu masáž. Je nesmírně ulevující pro celé tělo. To bylo pro mne motivací absolvovat u Lenky on-line kurz Breussovy masáže. Kurz je velmi přehledně a pochopitelně zpracován. Teď tuto masáž používám i pro své klienty, kteří jsou velmi spokojeni. Proto kurz Breussovy masáže doporučuji všem.
iveta
Iveta Košařová, www.jeskyne-atlantida.cz
Prošla jsem si u Lenky kurzem Breussovy masáže a jsem velice spokojená. Jako masérka mohu ocenit vše, co nám Lenka v kurzu předává. Kurz má spád, vše je skvěle popsáno a natočeno.
Sylva
Sylva Lacková,

Ještě něco o masáži

Masáž nemusí být pouze příjemná a relaxační, ale může být i regenerační. Tato masáž je dílem Rudolfa Breusse, rakouského léčitele. V kurzu se naučíte tuto masáž, která pracuje výhradně s páteří. Ošetřuje hrudní a bederní obratle a zároveň výrazně přispívá k regeneraci plotének. Já vám budu po celý kurz průvodkyní a oporou.

Ploténka je vlastně porézní houba, obsahující 90 procent vody. K dobré funkci potřebuje nejen vodu (což znamená dodržování pitného režimu), aby byla zachována její elasticita, ale také kvalitní výživu. Proto budete v kurzu používat masážní olivový olej s třezalkou.

Přestože vrací obratle do původní pozice, nejedná se o techniku manipulační. Jde o masáž, která se od ostatních liší především tím, že se při ní budete dotýkat přímo kostí páteře a vyvíjet na ně jemný tlak. Dochází při ní k uvolnění svalů podél páteře, mnohdy i k navrácení jednotlivých obratlů na správné pozice, zmírnění tlaku na kořenové nervy  a ke snížení komprese na meziobratlové ploténky.  

 

 

Breussova masáž 1

Vstupem do on-line kurzu získáte

odrážka srdce

získáte nové klienty, kteří mají o tuto masáž zájem

odrážka srdce

konkurenční výhodu-naučíte se metodu, kterou Vaše konkurence neumí

odrážka srdce

rozšíříte si svoji nabídku služeb o masáž, kterou ve vašem okolí maséři nenabízejí

odrážka srdce

vstupem do kurzu získáte komplexní návod a know-how celé masáže, kterou budete moci nadále používat.

odrážka srdce

vstupem získáte přístup k videím, textům, návodům a dalším materiálům, ke kterým se po dobu jednoho roku můžete stále vracet.

Nejčastěji kladené otázky

Co to je Breussova masáž? Breussova masáž je jediná masáž, která vyživuje meziobratlové ploténky

Jak si mohu kurz pustit?  Po zakoupení kurzu Vám vytvořím osobní účet a dostanete přihlašovací údaje, pomocí kterých se do kurzu přihlásíte.

Musím být v určitý čas na určitém místě? Ne. Kurz si pustíte z pohodlí domova, kdykoliv budete chtít. Záleží jen na Vás, zda kurzu věnujete každý den chvilku nebo si ho pustíte najednou.

Je tento kurz pouze pro profi maséry? Ne. Kurz může absolvovat kdokoliv, kdo chce pomoci někomu dalšímu od bolestí.

Musím mít znalosti z oboru masér-masérka? Ne. Vše potřebné se naučíte v kurzu. 

Jak dlouho budu mít přístup do kurzu? Do kurzu budete mít přístup jeden rok od zakoupení.

Mohu si kurz pouštět na mobilu? Ano. Kurz si pustíte na počítači, tabletu i mobilu. Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení na internet.

Mohu si videa stáhnout? Ne. Videa z kkurzu si můžete opakovaně pouštět, ale stáhnout si je do svého zařízení není povoleno, aby se volně nešířila po internetu.

Kde se mohu na něco zeptat? Jakokoliv otázku zodpovím buď ve skupině Zdraví v pohodě v praxi (což doporučuji) nebo případně soukromě na e-mailu: lenka-blahutova@seznam.cz

Co když se chce přihlásit i kamarádka? Klidně může. Přepošlete jí odkat na tuto stránku.

Vstupte právě teď a vykročte vstříc nové super masáži pro vaše klienty.

Ráda se stanu vaší průvodkyní celým kurzem, a už teď se na vás těším uvnitř kurzu. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.