On-line kurz Breussova masáž

Masáž trochu jinak

Masáž nemusí být pouze příjemná a relaxační, ale může být i regenerační. Tato masáž je dílem Rudolfa Breusse, rakouského léčitele. V kurzu se naučíte tuto masáž, která pracuje výhradně s páteří. Ošetřuje hrudní a bederní obratle a zároveň výrazně přispívá k regeneraci plotének. Já vám budu po celý kurz průvodkyní a oporou.

Ploténka je vlastně porézní houba, obsahující 90 procent vody. K dobré funkci potřebuje nejen vodu (což znamená dodržování pitného režimu), aby byla zachována její elasticita, ale také kvalitní výživu. Proto budete v kurzu používat masážní olivový olej s třezalkou.

Přestože vrací obratle do původní pozice, nejedná se o techniku manipulační. Jde o masáž, která se od ostatních liší především tím, že se při ní budete dotýkat přímo kostí páteře a vyvíjet na ně jemný tlak. Dochází při ní k uvolnění svalů podél páteře, mnohdy i k navrácení jednotlivých obratlů na správné pozice, zmírnění tlaku na kořenové nervy  a ke snížení komprese na meziobratlové ploténky.  

Doporučení: sledujte kurz s někým, s kým se budete v masírování střídat.

Účinky masáže

Pomáhá především při bolestech bederní a hrudní páteře způsobených jejich přetížením 

odrážka srdce

ze sedavého zaměstnání

odrážka srdce

častého řízení auta

odrážka srdce

dlouhodobého stání

odrážka srdce

jednostranným sportem

odrážka srdce

těhotenstvím

odrážka srdce

nošením malých dětí

odrážka srdce

těžkou fyzickou prací

odrážka srdce

a dalšími faktory

Jak to bude v kurzu vypadat

Celý kurz trvá 4 dny. První, druhý a třetí den se otevře jedna lekce. Čtvrtý den se otevřou všechny bonusy.

A co získáte v Bonusech?

Čtvrtý den v Bonusech najdete:

Nejste si jist/á, že je kurz právě pro Vás? Přečtěte si následující:

PRO KOHO TENTO KURZ JE

Tento kurz je hlavně pro masérky a maséry, kteří si chtějí rozšířit nabídku služeb o tuto skvělou a maximálně účinnou techniku

Ale je také pro každého, kdo má ve své blízkosti někoho

  • s bolestmi páteře a chce to změnit ke zdraví v pohodě
  • s Bechtěrevovou nemocí a chce mu ulevit od bolesti
  • kdo má bolesti nebo vyhřeznutí meziobratlových plotének nebo jejich degeneraci
  • komu vyskakují meziobratlové ploténky-ischias-lidově se tomu říká „houser“.
  • někoho, kdo je permanentně ve stresu
  • někoho, kdo má sedavé zaměstnání (včetně řidičů)
  • někoho, kdo dlouhodobě stojí (např. v práci)
  • někoho, kdo jednostranně sportuje

Dá se použít i u starých lidí s degenerativními změnami páteře a plotének v pokročilém stadiu. Tady je však potřeba provádět masáž opravdu velmi jemně!!

PRO KOHO TENTO KURZ NENÍ

  • Pro toho, kdo chce pomoci jen sám sobě. To jednoduše není technicky možné, protože sami sobě záda nenamasírujete. Proto doporučuji domluvit se s někým blízkým, projít si kurzem spolu a navzájem se potom opečovávat. Může to být rodinný příslušník, ale i dobrá kamarádka nebo kamarád. Vždyť i oni ocení přínos masáže.   

 

Pro tento kurz není nutno mít znalosti z oboru masér/masérka.

Přístup do kurzu platí po dobu jednoho roku od zakoupení.

Objednávka on-line kurzu Breussova masáž

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co řekli o kurzu Breussovy masáže

- První zpráva: Teprve nedávno jsem si koupila Váš on-line kurz Breussovy masáže. Jednou z mých prvních klientek na tuto masáž byla paní se čtyřmi srostlými obratli. Krátce po masáži mi volala a objednala se znovu. Byla nadšená, že nemá bolesti. - A druhá zpráva: Leni, chci Vám znovu poděkovat za Breussovku. Stále více lidí mi přichází na tuhle masáž a mají úlevu od bolesti. Je to úžasné. Mám radost z toho, jak málo stačí k tomu, aby došlo k úlevě, a tím ke zlepšení životní pohody mých klientů.
Dobrý den, moc děkuji za skvělý on-line kurz Breussova masáž.Těším se, až tuhle masáž budu dělat v praxi. Zatím jsem jen masírovala doma a už je vidět výsledek. Děkuji a mějte se moc krásně:-) S pozdravem
Dobrý den, mám Váš kurz Breussovy masáže, který se mi moc líbí. Vše je podáno přehledně, jasně a hlavně pochopitelně. Super jsou i dva bonusy: “mapa obratlů” a “bolesti a jejich vztah k páteři”. Přesně tohle jsem potřebovala, aby to měla i moje logická hemisféra hezky srovnané.
Dobrý deň. Dnes mi prišlo Osvedčenie z on-line kurzu Breussova masáž a je naozaj veľmi pekné 🙂 Ďakujem Vám. A ďakujem aj za krásne urobený kurz. Ostávam s pozdravom.
Jsem masérka. A hádejte, kam chodím na masáž já? K BlahuLence! Když už mám fakt přetíženou bederní páteř, dám si Breussovu masáž. Je nesmírně ulevující pro celé tělo. To bylo pro mne motivací absolvovat u Lenky on-line kurz Breussovy masáže. Kurz je velmi přehledně a pochopitelně zpracován. Teď tuto masáž používám i pro své klienty, kteří jsou velmi spokojeni. Proto kurz Breussovy masáže doporučuji všem.
iveta
Iveta Košařová
www.jeskyne-atlantida.cz
Prošla jsem si u Lenky kurzem Breussovy masáže a jsem velice spokojená. Jako masérka mohu ocenit vše, co nám Lenka v kurzu předává. Kurz má spád, vše je skvěle popsáno a natočeno.
Sylva
Sylva Lacková