Tělové svíce

telove sviceAplikace tělových svící nachází své kořeny v dávnověku. Jedná se o přírodní relaxační prostředek, využívající účinků tepla (případně i bylin) z hořící svíčky, ke zlepšení prokrvení v místě aplikace svíce. Svíčka je vyrobena z přírodní tkaniny, včelího vosku, parafinu a případně silic léčivých rostlin.

Známé je též moxování, kdy se využívá tepla hořícího pelyňku ke zklidnění postižených míst na těle a k doplnění energie na energetických drahách. Podobného efektu jako u aplikace svící se dosahuje také při baňkování, kdy se škodliviny z těla odstraňují podtlakem.

Tělové svíce kombinují všechny tyto metody. Kouř hořící svíčky (lehce přiložené na tělo) vytváří komínový efekt, to znamená, že vytvořený podtlak vytáhne z těla škodliviny, toxiny, bolest, záněty, podlitiny, kameny, cysty atd. Posiluje se imunitní systém organizmu.

Při aplikaci se klient cítí příjemně, vnímá teplo. Dalším účinkem tělových svící je čištění a spalování problémů na úrovni aury. Jak svíce prohořívá aurou, spaluje nečistoty a bloky na různých úrovních. Účinek svíčky můžeme zvyšovat, pokud v průběhu aplikace kůži kolem místa aplikace jemnými pohyby masírujeme. Masírujeme vždy ve směru hodinových ručiček.

Po dohoření svíce je okamžitě patrný efekt v podobě hmoty vytažené z těla a usazené ve zbytku svíce. Podle jejího složení je možné analyzovat původ problému.

Aplikace svíce nenahradí lékaře, ale svým účinkem pozitivně ovlivňuje léčbu.

 • Vhodné při:
  – očištění organizmu
  – zmírnění zánětů a otoků
  – odstranění bolestí svalů a vazů
  – zmenšení až celkové odstranění cyst
  – odstranění negativních emocí (nervozity, depresí)
  – nespavosti
  – hemeroidech
  – poruchách trávení
  – povzbuzení pohlavní svěžesti
  – uskřinutí nervů, dnových bolestech a ženských problémech
 • Nevhodné při:
  – alergii na obsažené látky
  – zvýšené teplotě
  – děti do 3 let
  – krvácivé stavy
  – otevřené rány a v jejich blízkosti
  – v těhotenství
  – v místě srdce
 • Přibližná délka terapie:
  30 minut