Lifting obličeje

Když se řekne lifting, ihned se nám vybaví operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Operativní zákrok se zdá jako rychlé řešení, ale stojí to za tu jizvu, rizika a rekonvalescenci? Dnes se také používá laser, botox, kyselina hyaluronová, vkládání nití apod. všechno to jsou invazivní techniky, při kterých se narušuje kůže. Proč hned razantní řešení, když se nabízí i jiné?

V současnosti získává stále více na popularitě manuální terapie (lifting obličeje), která místo skalpelu využívá pouze prsty maséra. Lifting obličeje patří k velice účinné kosmetické, ale i zdravotní péči o pokožku obličeje. Používají se při něm jednoduché, systematické hmaty, které působí na mimické svaly v obličeji.

Obličej je prvním, čeho si na druhém člověku všímáme. Jsme- li unavení, přepracovaní, nemocní nebo naopak veselí, zdraví, šťastní, vše se odráží v obličeji. Tedy nejen fyzický, ale i psychický stav naší bytosti. A dotek je jedním z nejstarších a nejpřirozenějších komunikačních kanálů mezi lidmi, který dokáže navrátit ztracenou duševní rovnováhu.

Škoda, že se v poslední době spíše potlačuje, než rozvíjí. Ale dotek má pro člověka ještě jeden obrovský přínos, a to ten, že působí terapeuticky. Vypínací masáž obličeje – lifting – dokáže tedy nejen krásně vypnout pokožku obličeje, ale také navodit psychickou pohodu a harmonii, což přináší jako vedlejší efekt vyšší sebevědomí a spokojenost klienta.

Aby liftingová masáž obličeje přinesla dlouhodobé pozitivní účinky, doporučuje se nejprve 4 – 6 provedení, vždy 2x za týden. Potom je dobré absolvovat masáž vždy jednou za tři až čtyři týdny pro zachování požadovaného efektu.

Účinky masáže:

 zlepší se prokrvení svalů v obličeji, což přispívá k tzv. zdravé barvě obličeje, pleť je jasnější
 zvyšuje pružnost kůže
 zpomaluje tvorbu vrásek
 odstraňuje svalové napětí
  brání stárnutí pleti
 příznivě působí na psychiku (na celou nervovou soustavu)
 odplavuje se kyselina mléčná, která způsobuje únavu
  zlepšuje prokrvení svalů v obličeji a na krku, čímž přispívá k detoxikaci

 

Nemasírujeme při:

 hnisavých a virových kožních nemocech
 veškerých stavech akutních onemocnění
 nádorových nemocech
zánětlivých projevech a nemocech
poruchách činnosti štítné žlázy

 

Délka masáže:

cca 60 minut

Reference klientů

Asi ve 40 letech jsem zděšeně zjistila, že se mi dělají vrásky okolo očí. Po vyčerpávajícím hledání a nakupování všelijakých krémečků (po kterých se mé vrásky značně zhoršily, což jak už vím dneska, bylo mým „smrtelným“ 😉 zděšením, že už opravdu stárnu a nikdy se to už nespraví :D), jsem to prostě vzdala. A ve chvíli naprostého odevzdání jsem potkala ANDĚLA jménem Lenka Blahutová. Tato krásná paní nejenže je zábavná, chytrá a umí skvěle masírovat, ale hlavně mě naučila naprosto jednoduchou, příjemnou metodu tzv. opravy mého obličeje. Je to opravdu otázka 3 minut denně věnování se sobě a masáži svého obličeje. Ale hlavně jsem viděla a cítila výsledky už asi po měsíci. Mohu srdečně doporučit každému, kdo se o sebe chce starat a zároveň najít své sebe vědomí. Přeji hodně krásy všem a ve všem.
Kurz „Omlazovací masáž obličeje“ jsem absolvovala u Lenky. Naučila jsem se, jak pečovat o svůj obličej. Teď se pro mne stala péče o obličej neoddělitelnou součástí každého dne. Ráno a večer věnuji masáži obličeje 5 minut a jsem se svou pletí spokojená. Vypadám mladě a má pleť je bez vrásek. Všem ženám, které chtějí vypadat mladě a svěže tento kurz doporučuji.
Simona
Simona Jeziorská
Při bedlivém ranním zkoumání svého obličeje v zrcadle, jsem bezradně pozorovala práci zemské gravitace, která stále usilovněji s některými částmi obličeje pracovala. Taky návod mé kamarádky Martiny, jak bezpečně lze odhadnout věk našich některých kolegyň – podle velikosti a hloubky „vějířků“ kolem očí, mě vedly k intenzivnímu pozorování svého očního okolí a zkoumání „vějířků“ kolem očí u všech lidí, s kterými jsem měla tu čest hovořit. Jedna osoba se nedala zařadit podle návodu od Martiny, a to byla „BlahuLenka“, kterou znám již několik let, a která vůbec nestárne, ba naopak vypadá stále mladistvěji a srší energií. Tato super paní mi prozradila svůj trik a pozvala mě na kurz „OMLAZOVACÍ MASÁŽ OBLIČEJE“, kde jsem se naučila základní masážní hmaty, které mi teď každý den ráno i večer (zabere mi to 3 minuty) zlepšují náladu a doufám i obličej. Po prostudování eBOOKu tuto masáž lehce zvládne každý. Pro vypilování stylu je výborné shlédnout instruktážní video. Pevně věřím, že i Vy začnete dávat na frak zemské přitažlivosti!! Moc masážních úspěchů všem!!
Petra Týmová
Lifting-vypinaci masáž obličeje. Tento kurz výborný, skvělá lektorka Lenka Blahutová. Vše dobře vysvětleno. Opět mohu doporučit. Těším se na další kurz..