Kurzy

Živé kurzy

Od roku 2011 pořádám tyto kurzy:

Připravované akce

lifting obličeje

Termín: 23.3. 2024

Místo:  masérská škola Zázraky duše v Ostravě

Tento kurz školím pro masérskou školu „Zázraky duše“, proto se přihlas přímo na jejích stránkách kliknutím na tlačítko:

Termín: 6. – 7.4. 2024

Místo: BlahuLenka, Pod Nemocnicí 2025/63, Ostrava-Poruba

Reference

Lenka je nejen skvělá terapeutka, a to jak duše, tak i těla – ale úžasná i lektorka. Kurz má spád, Lenka skvěle vysvětluje techniku a na kurzu je dostatek času si následně naučenou techniku procvičovat a učit se ji, zažít a nechat, aby se nám stala přirozenou. Byla jsem na kurzu EFT a velice doporučuji. Technika krásně funguje, univerzální použití, k rešení rozličných fyzických i psychických překážek/bloků. Po dlouhé době kurz, který opravdu stál za to! Lence moc děkuji.
Leničko, moc děkuji za dnešní úžasný kurz Reflexní masáže. Bylo to prima. Jsi skvělá. Přeji hezký nedělní večer. S láskou
Děkuji Leničce za skvělé služby, které jsem u ní využila a i nadále využiji. Dělá skvělé masáže, absolvovala jsem kurz EFT, který je výborný a hlavně je Lenka skvělý člověk, který všechny tyto služby dělá s láskou, úsměvem, skvělými radami a vždy pomocnou rukou. Děkuji za všechno a brzy se těším na kurzík Liftingu obličeje.
Lifting-vypinaci masáž obličeje. Tento kurz výborný, skvělá lektorka Lenka Blahutová. Vše dobře vysvětleno. Opět mohu doporučit. Těším se na další kurz..
Chci poděkovat Lence Blahutové za výborné školení Lifting - vypínací masáž obličeje. Vše krásně a logicky vysvětlené a názorně ukázané. Velice doporučuji a těším se na nějaký další kurz.
Mám ráda Breussovu masáž jako klientka, i jako masérka. Je velmi jemná a energetická. Uvolní bloky, nabobtná meziobratlové ploténky díky třezalkovému oleji a celá záda se tak nějak poladí. Za mě moc doporučuji. I díky Lenčině kurzu jsem ji začala v masérně nabízet více. Klienti jsou spokojení. Dopřejte svým zádům i vy patřičnou a kvalitní péči.
Skvělé vedení kurzů. Absolvovala jsem u paní Lenky Lifting obličeje, který je velice oblíbený a nyní i Breussovu masáž. Paní Lenka je velice milá, příjemná, kurzy vede jasně a přehledně. Děkuji🌼🌸
Dobrý večer Lenko. Před nějakým časem jsem u Vás absolvoval on-line kurz Breussovy masáže, který byl opravdu vynikající ve všech směrech 👏🙏 Od té doby jsem pár Breussovek udělal, nicméně v současné době mám klienta, kterého ke mně přivedla jeho manželka pro přetrvávají bolesti zad. Doktoři v jedné nejmenované pražské nemocnici ho chtěli okamžitě hnát na operaci. Zkusili jsme Breussovu masáž a už po prvním sezení cítil úlevu.🙏 Jeho manželka mi pak říkala, že přišel domů jako vyměněný, plný síly a elánu. Máme za sebou další masáž, je spokojený a v pohodě. Takže ještě jednou Vám chci poděkovat za to, že jste, protože bez Vás bych se nejspíš tuto super masáž tak dobře nenaučil. Přeji Vám v životě jen to dobré, mějte se krásně a opatrujte se! S pozdravem
Dobrý den, mám Váš on-line kurz Breussovy masáže, který se mi moc líbí. Hlavně dva bonusy, a to “mapa obratlů” a “bolesti a jejich vztah k páteři”. Přesně tohle jsem potřebovala, aby to měla i moje logická hemisféra hezky srovnané. Moc děkuji
Chci paní Lence Blahutové, lektorce mých několika kurzů, touto cestou srdečně poděkovat. Velmi mi vyhovuje její věcný, jasný přístup, včetně dodatečných zajímavých informací, bez zbytečné "omáčky". Doporučuji všem, kdo zvažují rozšíření své kariéry.
Chtěla bych podotknout, že všechny reference na Leničku Blahutovou jsou pravdivé. Absolvovala jsem u ní několik kurzů, ve kterých nám s láskou vysvětlovala postup a s buldočí trpělivostí čekala, až vše pochopíme a zvládneme.