Reference klientů

Leni, ani nevíš, jak jsem ráda, že Tě mám! Spoustu věcí jsi mě v životě naučila. Díky Tobě a EFT vnímám věci kolem sebe, které mi byly skryty. Díky Tobě jsem udělala za ty roky kus práce. Když se ohlédnu zpět, bylo to za pět minut dvanáct. Jinak bych se nechala pohltit tou negací kolem. Patří Ti mé velké díky! Mám Tě ráda 😊 a díky za Tebe!
Ahoj Leni, vrátili jsme se z dovolené, kam jsme letěli s manželem a dětmi (dcerka 5,5 roku, kluk téměř 3 roky-letěl poprvé) a musím říci, že jsem opravdu potěšena, že let tam i zpět dopadl na jedničku, přesně tak, jak jsem při ťukání odříkávala, jaké to je. Já si tehdy na kurzu odťukávala strach z létání a z toho, jak to zvládnou děti. Byla jsem trochu nervózní, ale ne tak, jako dřív. Začala jsem si to dokonce užívat. Let byl klidný tam i zpět, žádné turbulence. Děti let tam i zpět prospaly, letěli jsme v noci, ale i tak. Jen jeden hups, a pak ještě ke konci, kdy mi přišlo, že přistávání trvá dlouho, jsem začala být netrpělivá. Ale kdybych to měla porovnat s posledním letem a mým rozpoložením, palec nahoru!
Můj první poznatek ze sezení EFT je, že se cítím skvěle. Dokonce jsem po příjezdu domů s dobrou náladou umyla a uklidila nádobí. A to já normálně fakt nesnáším... protože jsem přece nebyla celý den doma a není to moje nádobí :-). Děkuji za super informace a hurá do praxe. Přeji hezké dny
Ahoj Leni, eBook mám stažený a video s ťukáním jsem otevřela, takže vše je v pořádku. Jinak kdybych měla křídla, tak létám štěstím. Když si vybavím ty 2 obrázky ze sezení s EFT, tak vidím, jak se s mamkou objímáme a necítím křivdu ani nenávist, spíš lásku k mamce. I úsměv na mamčině tváři vnímám, že jí jde od srdce. Nemám žádné žaludeční křeče! Dýchá se mi volně! A objala jsem mamku s radostí. Leni, moc ti děkuji, udělala jsi mě šťastnou a jsem ti za to moc vděčná. Můj anděl strážný mě navedl správným směrem. Měj se moc hezky Hela
Chtěla bych poděkovat Leničce za skvělé služby, které jsem u ní využila a i nadále využiji. Dělá skvělé masáže, absolvovala jsem kurz EFT, který je výborný a hlavně je Lenka skvělý člověk, který všechny tyto služby dělá s láskou, úsměvem, skvělými radami a vždy pomocnou rukou. Děkuji za všechno a brzy se těším na kurzík Liftingu obličeje.
Několik let mě bolela kyčel, chodila jsem na rehabilitace a různé procedury k ortopedovi, nic nepomáhalo. Nakonec ortoped doporučil operaci kyčle. Zmínil možnost, že bolest jde z páteře (nervy), ale nakonec usoudil, že bolest je dána změnami přímo na kyčli. Nakonec se ukázalo, že mluví o „té druhé“ kyčli, než mě bolela. Tím jsem ukončila návštěvy i tohoto, prý vyhlášeného, lékaře. Bolest mě však velmi omezovala: měla jsem potíže s chůzi, sezením, ležením/spánkem. Bylo to vyčerpávající. Jeden den jsem šla k Lence na masáž a ona, protože znala má záda a veděla o mém problému s kyčlí, doporučila mi vyzkošet Breussovu masáž. Během ní dochází k uvolnění meziobratlových prostor, páteře. Po masáži jsem se cítila jako znovuzrozená – a bolest kyčle zmizela!!! Děkuji Lence, zafungovala lépe než ortoped, a ochránila kvalitu mého následujícího života. Terapie Breussovkou je široce použitelná a Lenčiny schopnosti nedocenitelné.
Chtěla bych podotknout, že všechny reference na Leničku Blahutovou jsou pravdivé. Absolvovala jsem u ní několik kurzů, ve kterých nám s láskou vysvětlovala postup a s buldočí trpělivostí čekala, až vše pochopíme a zvládneme. Na vlastních bolavých zádech jsem si vyzkoušela její andělské ruce při BREUSSOVÉ MASÁŽI. Pak jsem si připadala jako v nebi. Tak uvolněnou páteř jsem snad měla naposledy ve školce. A to mi bude padesát. Určitě se zase s radostí objednám.
Při bedlivém ranním zkoumání svého obličeje v zrcadle, jsem bezradně pozorovala práci zemské gravitace, která stále usilovněji s některými částmi obličeje pracovala. Taky návod mé kamarádky Martiny, jak bezpečně lze odhadnout věk našich některých kolegyň – podle velikosti a hloubky „vějířků“ kolem očí, mě vedly k intenzivnímu pozorování svého očního okolí a zkoumání „vějířků“ kolem očí u všech lidí, s kterými jsem měla tu čest hovořit. Jedna osoba se nedala zařadit podle návodu od Martiny, a to byla „BlahuLenka“, kterou znám již několik let, a která vůbec nestárne, ba naopak vypadá stále mladistvěji a srší energií. Tato super paní mi prozradila svůj trik a pozvala mě na kurz „OMLAZOVACÍ MASÁŽ OBLIČEJE“, kde jsem se naučila základní masážní hmaty, které mi teď každý den ráno i večer (zabere mi to 3 minuty) zlepšují náladu a doufám i obličej. Po prostudování eBOOKu tuto masáž lehce zvládne každý. Pro vypilování stylu je výborné shlédnout instruktážní video. Pevně věřím, že i Vy začnete dávat na frak zemské přitažlivosti!! Moc masážních úspěchů všem!!
Leničko, moc děkuji za dnešní úžasný kurz Reflexní masáže. Bylo to prima. Jsi skvělá. Přeji hezký nedělní večer. S láskou
Paní Blahutová, chtěla jsem Vám poděkovat. Včera jste mi svou masáží moc pomohla. Velmi se mi ulevilo. Děkuji a přeji pěkný den.
Dobrý den. Tak v sobotu jsem si vyjela na koni, ještě s podporou holek. Sice na tom druhém koni, než na kterém se mi to stalo (pád z koně), ale zvládla jsem to. Vůbec žádný strach nebo obavy jsem nepociťovala. V jednu chvíli mi proběhla hlavou myšlenka: "Co kdyby z křoví něco vyběhlo a kůň se lekl?". Ale byl to jen mžik myšlenky. Takže já jsem spokojená a děkuji. Pokud budu ještě potřebovat i něco jiného, určitě se ozvu. Mějte se krásně, a ještě jednou děkuji.
Paní Lenko, moc děkuji za užitečné informace. Ještě více děkuji za okamžitou pomoc s mými závratěmi, trápím se s nimi již 3 týdny a zlepšení je pozvolné, umím se ovládat tak, že nepadám. Po Vaší masáži se mohu dokonce podívat směrem nahoru bez držení a bez pádu. Ještě jednou velké díky.
Je to půl roku, co jsme u Tebe byli s manželem na EFT a pracovali několik sezení. Pracujeme na sobě několik let a jakou cestu jsme ušli poměřujeme od místa, kde jsme byli. Za sebe mohu říct, že jsem šťastná, že se splnil sen Tobě – máš ráda smysluplné zkratky a EFT zkratkou je. Díky ní a pokračování v práci na sobě, (však víš – vše vede od jednoho k druhému) mohu s odstupem času šťastně zvolat – konečně se nám splnil sen! Uvěřili jsme a uvěřili nám i druzí a začaly se na nás snášet zázraky v podobě splněných přání. Tím chci říct, že je to nakažlivé, splnilo se Tobě a díky tomu pak i nám a pak i ostatním. A pomáhá to, je to jako „Až tomu uvěříte, pak to uvidíte“. Vypadá to, jako bychom si předávali tajemství. Moc děkujeme a pošli to dál…
Asi ve 40 letech jsem zděšeně zjistila, že se mi dělají vrásky okolo očí. Po vyčerpávajícím hledání a nakupování všelijakých krémečků (po kterých se mé vrásky značně zhoršily, což jak už vím dneska, bylo mým „smrtelným“ 😉 zděšením, že už opravdu stárnu a nikdy se to už nespraví :D), jsem to prostě vzdala. A ve chvíli naprostého odevzdání jsem potkala ANDĚLA jménem Lenka Blahutová. Tato krásná paní nejenže je zábavná, chytrá a umí skvěle masírovat, ale hlavně mě naučila naprosto jednoduchou, příjemnou metodu tzv. opravy mého obličeje. Je to opravdu otázka 3 minut denně věnování se sobě a masáži svého obličeje. Ale hlavně jsem viděla a cítila výsledky už asi po měsíci. Mohu srdečně doporučit každému, kdo se o sebe chce starat a zároveň najít své sebe vědomí. Přeji hodně krásy všem a ve všem.
Kurz „Omlazovací masáž obličeje“ jsem absolvovala u Lenky. Byl to příjemně strávený čas, během kterého jsem se naučila, jak pečovat o svůj obličej. Teď se pro mne stala péče o obličej neoddělitelnou součástí každého dne. Ráno a večer věnuji masáži obličeje 5 minut a jsem se svou pletí spokojená. Vypadám mladě a má pleť je bez vrásek. Všem ženám, které chtějí vypadat mladě a svěže doporučuji přečtení tohoto eBooku. Ženy udělejte si na sebe v dnešní uspěchané době čas!
Lenka je nejen skvělá terapeutka, a to jak duše, tak i těla – ale úžasná i lektorka. Kurz má spád, Lenka skvěle vysvětluje techniku a na kurzu je dostatek času si následně naučenou techniku procvičovat a učit se ji, zažít a nechat, aby se nám stala přirozenou. Byla jsem na kurzu EFT a velice doporučuji. Technika krásně funguje, univerzální použití, k rešení rozličných fyzických i psychických překážek/bloků. Po dlouhé době kurz, který opravdu stál za to! Lence moc děkuji.
Děkuji paní Blahutová za odbornou péči, kterou mi věnujete. V mém věku 70 let mne nepřekvapilo, že mé potíže se zády, které mne provázejí celým životem, se začaly zhoršovat. V naději, že mi můžete pomoci, jsem Vás navštívil a udělal jsem velice dobře. Potíže odezněly a jsem rád, že mohu k Vám na masáže docházet i nadále.