Kurzy a e-booky

E-booky ke stažení zdarma

Základní postup metody EFT

5 nejčastějších chyb při použití metody EFT

e-book zdarma

Připravované akce

Termín: 6.-7.10.2023

Místo: BlahuLenka, Pod Nemocnicí 2025/63, Ostrava-Poruba

Jediná masáž, která vyživuje meziobratlové ploténky!

Termín: 26. 11. 2023

Místo: BlahuLenka, Pod Nemocnicí 2025/63, Ostrava-Poruba

Reference

Lenka je nejen skvělá terapeutka, a to jak duše, tak i těla – ale úžasná i lektorka. Kurz má spád, Lenka skvěle vysvětluje techniku a na kurzu je dostatek času si následně naučenou techniku procvičovat a učit se ji, zažít a nechat, aby se nám stala přirozenou. Byla jsem na kurzu EFT a velice doporučuji. Technika krásně funguje, univerzální použití, k rešení rozličných fyzických i psychických překážek/bloků. Po dlouhé době kurz, který opravdu stál za to! Lence moc děkuji.
Leničko, moc děkuji za dnešní úžasný kurz Reflexní masáže. Bylo to prima. Jsi skvělá. Přeji hezký nedělní večer. S láskou
Děkuji Leničce za skvělé služby, které jsem u ní využila a i nadále využiji. Dělá skvělé masáže, absolvovala jsem kurz EFT, který je výborný a hlavně je Lenka skvělý člověk, který všechny tyto služby dělá s láskou, úsměvem, skvělými radami a vždy pomocnou rukou. Děkuji za všechno a brzy se těším na kurzík Liftingu obličeje.
Lifting-vypinaci masáž obličeje. Tento kurz výborný, skvělá lektorka Lenka Blahutová. Vše dobře vysvětleno. Opět mohu doporučit. Těším se na další kurz..
Dobrý den, mám Váš on-line kurz Breussovy masáže, který se mi moc líbí. Hlavně dva bonusy, a to “mapa obratlů” a “bolesti a jejich vztah k páteři”. Přesně tohle jsem potřebovala, aby to měla i moje logická hemisféra hezky srovnané. Moc děkuji
Chci paní Lence Blahutové, lektorce mých několika kurzů, touto cestou srdečně poděkovat. Velmi mi vyhovuje její věcný, jasný přístup, včetně dodatečných zajímavých informací, bez zbytečné "omáčky". Doporučuji všem, kdo zvažují rozšíření své kariéry.
Chtěla bych podotknout, že všechny reference na Leničku Blahutovou jsou pravdivé. Absolvovala jsem u ní několik kurzů, ve kterých nám s láskou vysvětlovala postup a s buldočí trpělivostí čekala, až vše pochopíme a zvládneme.
Chci poděkovat Lence Blahutové za výborné školení Lifting - vypínací masáž obličeje. Vše krásně a logicky vysvětlené a názorně ukázané. Velice doporučuji a těším se na nějaký další kurz.