Co nám sdělují andělé

V poslední době mne oslovila kniha mé kamarádky Žanety Ščupalové s názvem:

„CO NÁM SDĚLUJÍ ANDĚLÉ pro děti i dospělé“.

Žaneta je človíček na mých vlnách „esoteriky“. Pomáhá lidem několika technikami a hlavně srdíčkem. Spolupracuje se sdružením Pinokio, které pomáhá postiženým dětem a jejich rodičům.

Knihu jsem koupila pro svého pětiletého vnuka. Obrázky andílků jsou namalovány automatickou kresbou a jsou dětem velmi blízké. Hned jsme museli vystřihnout pexeso, které je do knihy vloženo, a hráli jsme ho. Chtěl číst básničky ke všem andílkům, a dokonce i můj syn (jeho táta) poslouchal, což jsem se tedy nestačila divit.

Potom jsem nechala pexeso zalaminovat. Vždy, když hrajeme jakékoliv jiné pexeso, musíme tam tohle přimíchat, a nejprve hledá kartičky andílků. Všechna jejich jména zná nazpaměť.

pexeso-1 pexeso2
V knize jsou i vystřihovánky. Je možné si vystříhnuté postavičky nalepit na špejli a hrát divadýlko. Také je možno složit a vybarvit jednu postavičku na postavení, třeba na noční stolek. V knize je také pro tvořivost rozkouskován jeden obrázek, který mohou děti vystřihnout a složit. Dále jsou v knize obrázky navíc, které je možno ještě vystřihnout a darovat je kamarádům nebo nalepit na sešit. Je to opravdu kniha plná tvořivosti a hravosti.

Kniha byla původně určena pro děti a jejich rodiče, ale čas ukázal, že si knihu kupuje i dospívající mládež, vysokoškoláci, dospělí, pracovníci v sociální sféře a senioři, kteří berou spontánně do rukou pastelky a znovu začínají objevovat svůj tvůrčí svět.

kniha

Rodiče píší recenze, že děti s jejich pomocí neustále objevují v knize něco nového. Děti si ji vozí do školy, a dospělí ke zkouškám (např. na vysoké škole), apod…. Pomáhá nejen postiženým dětem, ale i všem ostatním včetně dospělých.

Toto o knize říká sama autorka: „Tato kniha vznikla na podporu sdružení Pinokio. Vznikla za pouhý měsíc, kdy mi andělé sdělovali texty básní. Kniha vede k rozvoji osobnosti každého čtenáře. Vede k sebelásce, rozvíjení intuice, lásce a úctě k planetě Zemi, aby člověk shledal dary tvoření a života uvnitř sebe. Texty básní harmonizují tělo i duši každého čtenáře. Je plná úkolů a her, dá se do ní psát a kreslit, zapisovat myšlenky, sny a přání.“

Knihu je možno zakoupit na: www-andele-detem.cz

Lenka Blahutová
Jsem terapeutkou těla i duše. Pomáhám svým klientům ozdravit jejich těla masážemi a jejich duše vyladit hravou formou psychoterapie, převážně metodou EFT. Jsem autorkou eBooků "Omlazovací masáž obličeje" a "Pořádek v hlavě? S EFT hravě!" www.blahulenka.cz
Komentáře