Čas na hodnocení – darujete si jej?

Rok 2015 právě skončil a přichází období hodnocení všeho, co jsme tento rok zažili, zvládli či nezvládli, co jsme se naučili, kam a v čem jsme se posunuli.

Podle toho, zda jsme spokojeni nebo se nám zdá, že něco mohlo být lepší, můžeme nasměrovat své kroky a činy pro rok následující.

Já si na hodnocení čas udělám!

Několik posledních let si vždy do dalšího roku plánuji, jaký bude klidnější, pomalejší, budu mít více času na lenošení. A přesto, že se snažím si ten volný čas udělat, vždycky to dopadá stejně. Každý další rok je ještě „rychlejší“ než ten předchozí.

Možná to máte stejně. Ale hodně z vás to asi už má jinak. Tak já si v roce 2016 určitě udělám více času na vnoučka, který roste jako z vody, i na zahrádku, kde jsem vloni začala bio hospodařit.

prekvapeni1

Loňský rok byl rekordmanem. Zahájila jsem jej „Neurorestartem“ Jirky Vokáče Čmolíka. A hned na to přišla pozvánka do kurzu Stáni Mrázkové „Podnikání z pláže“. Přihláška byla vyplněna během chviličky. A pak to začalo. Byl to zápřah, ze kterého se vzpamatovávám ještě teď!

Nejsem totiž vůbec na počítačovou techniku (jen uživatelsky), a tak jsem byla stále pozadu. To mne dost stresovalo. Postupně se v diskuzi ukazovalo, že nejsem sama. To mne uklidnilo. Každý zkrátka máme své tempo a není kam spěchat.

A tak se i já musím pochválit!

Mohu hrdě napsat, že i mně se podařilo natočit první videa, dopsat a umístit na web neplacený eBook pro ženy Oči bez vrásek? Jde to! a placený eBook pro ženy „Omlazovací masáž obličeje“ a založit Fan Page stránku na FB. Všechno za plného pracovního vytížení, kdy jako masérka, psychoterapeutka a školitelka jsem často pracovala s klienty od rána do večera.

A co bylo pro mne největším zážitkem v roce 2015?

Byla to chůze po žhavém uhlí. Na této akci se mi konečně podařilo přelomit dřevěnou desku holou pěstí, přejít po skleněných střepech a ohnout prut betonářské oceli v krční jamce. To chtělo hodně mé odvahy, dolovala jsem ji z rezerv.

hodnocenihodnoceni1

hodnoceni2

A samotný oheň.

To je zážitek!!! Nádhera!!! Stojím na Děvíně, všude kolem tma, jen na nebi září hvězdy, dole pod kopcem svítící Praha a přímo přede mnou rudě žhnoucí uhlíky. Magická atmosféra, magické místo!!! Přecházím uhlíky dvakrát. Pokaždé je to jiné. Zvláštní a nádherné. Na těch rozžhavených uhlících potkávám sama sebe. Vše kolem se ztrácí. Na konci vycházím určitě pokornější a snad o něco moudřejší.

Poslední týden jsem si udělala volno. Potřebovala jsem si odpočinout a nabrat síly. Jestli bude zachován zrychlující se trend, tak se mám v letošním roce na co těšit. Tuším, že to bude opět pěkná jízda.

A jak to máte vy?

Všem vám MOC děkuji za to, že jste, a přeji SUPER rok 2016!!!

hodnoceni3

Lenka Blahutová
Jsem terapeutkou těla i duše. Pomáhám svým klientům ozdravit jejich těla masážemi a jejich duše vyladit hravou formou psychoterapie, převážně metodou EFT. Jsem autorkou eBooků "Omlazovací masáž obličeje" a "Pořádek v hlavě? S EFT hravě!" www.blahulenka.cz
Komentáře