adventni venec

Čas na hodnocení-darujete si jej?

Rok 2015 právě skončil a přichází období hodnocení všeho, co jsme tento rok zažili, zvládli či nezvládli, co jsme se naučili, kam a v čem jsme se posunuli.

Podle toho, zda jsme spokojeni nebo se nám zdá, že něco mohlo být lepší, můžeme nasměrovat své kroky a činy pro rok následující. Třeba zapracovat metodou EFT.

Já si na hodnocení čas udělám!

Několik posledních let si vždy do dalšího roku plánuji, jaký bude klidnější, pomalejší, budu mít více času na lenošení. A přesto, že se snažím si ten volný čas udělat, vždycky to dopadá stejně. Každý další rok je ještě „rychlejší“ než ten předchozí.

Možná to máte stejně. Ale hodně z vás to asi už má jinak. Tak já si v roce 2016 určitě udělám více času na vnoučka, který roste jako z vody, i na zahrádku, kde jsem vloni začala bio hospodařit.

Loňský rok byl rekordmanem. Zahájila jsem jej „Neurorestartem“ Jirky Vokáče Čmolíka. A hned na to přišla pozvánka do kurzu Stáni Mrázkové „Podnikání z pláže“. Přihláška byla vyplněna během chviličky. A pak to začalo. Byl to zápřah, ze kterého se vzpamatovávám ještě teď!

Nejsem totiž vůbec na počítačovou techniku (jen uživatelsky), a tak jsem byla stále pozadu. To mne dost stresovalo. Postupně se v diskuzi ukazovalo, že nejsem sama. To mne uklidnilo. Každý zkrátka máme své tempo a není kam spěchat. Stejně jako v životě.

A tak se i já musím pochválit!

Mohu hrdě napsat, že i mně se podařilo natočit první videa, dopsat a umístit na web neplacené e-Booky a založit si stránku na FB s názvem Zdraví v pohodě. Všechno za plného pracovního vytížení, kdy jako masérka, kaučka a školitelka jsem často pracovala s klienty od rána do večera.

A co bylo pro mne největším zážitkem v roce 2015?

Byla to chůze po žhavém uhlí. Na této akci se mi konečně podařilo přelomit dřevěnou desku holou pěstí, přejít po skleněných střepech a ohnout prut betonářské oceli v krční jamce. To chtělo hodně mé odvahy, dolovala jsem ji z rezerv.

deska
prut
chuze po skle

A samotný oheň. To je zážitek!!! Nádhera!!! Stojím na Děvíně, všude kolem tma, jen na nebi září hvězdy, dole pod kopcem svítící Praha a přímo přede mnou rudě žhnoucí uhlíky. Magická atmosféra, magické místo!!! Přecházím uhlíky dvakrát. Pokaždé je to jiné. Zvláštní a nádherné. Na těch rozžhavených uhlících potkávám sama sebe. Vše kolem se ztrácí. Na konci vycházím určitě pokornější a snad o něco moudřejší.

Praha a ohen
ohen

Oheň sálá-má 700°C. Přejít po něm znamená překonat sama sebe.

Poslední týden jsem si udělala volno. Potřebovala jsem si odpočinout a nabrat síly. Jestli bude zachován zrychlující se trend, tak se mám v letošním roce na co těšit. Tuším, že to bude opět pěkná jízda.

Všem vám MOC děkuji za to, že jste, a přeji SUPER rok 2016!!!

Na sezení EFT nebo kurz (pokud chcete pomoci sami sobě nebo někomu dalšímu) se můžete objednat na tel. +420 606 357 816 nebo na emailu: lenka-blahutova@seznam.cz nebo na webu www.blahulenka.cz. Termíny kurzů najdete zde.