květová louka

Chci zase cítit vůni sena

Já najednou necítím vůně! Chci zase cítit vůni sena, jako když jsem byla u babičky. EFTéčko, pomoz mi!

Kdo z vás někdy zažil u babičky a dědy senoseč, má s tím navždy spojenou vůni čerstvě posekané trávy, a potom vůni sena. Já tyhle dvě vůně miluji, protože mi vždycky připomenou dětství. A protože dcera chová králíčka 🐰, tak mu suším čerstvé seno každý rok. No, a tím se každý rok znovu aspoň na chvíli stávám dítětem :-).

Ale jsou mezi námi lidé, kteří čich nemají nebo ho ztratili. Je to pro ně velká ztráta, protože čich je smysl, na který je navázána spousta událostí v našem životě, a tím i vzpomínek. Stačí ucítit nějakou vůni a hned si vzpomeneme na celou prožitou situaci s touto vůní.

Naštěstí existují metody, jak čich vrátit. Jednou z nich je metoda EFT, kterou nabízím jako službu na svém webu. A pro zájemce ji vyučuji v živém kurzu EFT.

Přečtěte si, co napsala jedna z účastnic kurzu:

„Ráda bych se s Vámi podělila o moji zkušenost s metodou EFT. Vždycky jsem měla vynikající čich, mohla jsem se na něj spolehnout, prostě bez obav jsem se jím mohla řídit. Ale za poslední rok se stalo něco, co můj čich výrazně změnilo. A mně se to vůbec nelíbilo, byla jsem z toho nešťastná. Projevovalo se to tak, že jsem najednou necítila svoje oblíbené vůně nebo cítila jaksi jinak… a vnímala jsem, jako by mi něco ze života s těmi vůněmi zmizelo. Rozhodla jsem se to změnit, protože mi v tom nebylo vůbec dobře. Po práci s metodou EFT, kdy jsme s Leničkou společně našly a zpracovaly příčinu, která s tímto problémem byla v mém podvědomí spojená, jsem šla s naší fenkou na procházku po louce, kde sousedé sušili seno. Najednou jsem s údivem zjistila, že tu nádhernou vůni cítím! Rozlil se ve mně pocit štěstí. Vše se propojilo, zapadlo do sebe a je mi moc hezky.  Děkuji, Leničko, za Tvůj milý, lidský a přitom profesionální přístup, za Tvoji pomoc. Janička“

Na sezení EFT nebo kurz (pokud chcete pomoci sami sobě nebo někomu dalšímu) se můžete objednat na tel. +420 606 357 816 nebo na emailu: lenka-blahutova@seznam.cz nebo na webu www.blahulenka.cz. Termíny kurzů najdete tady a nebo tady.