Někdo na vás křičí? Nelíbí se vám to, ale nevíte, co máte dělat?

NĚKDO NA VÁS KŘIČÍ! NELÍBÍ SE VÁM TO, ALE NEVÍTE CO MÁTE DĚLAT?

Situace, která se objevuje v rodinách i v zaměstnáních. Někdo na nás křičí. Mnohdy naprosto bez příčiny. Nám to vadí, nálada padá pod bod mrazu. Rádi bychom s dotyčným měli dobré vztahy, ale nevíme, jak to udělat.

Možná vám pomůže následující příklad – kazuistika.

Přišla ke mně klientka s tím, že jí vadí, jak na ni křičí jeden příbuzný. Vlastně křičí na všechny. Vypadá to, že je plný vzteku a neumí normálně promluvit.

Její základní nastavení je: „Jsem bezmocná, nemohu s tím nic dělat a moc mi to vadí“. 10 černá.

Ťukáme základní sestavu EFT. Klientka si najednou vzpomene na příhodu z dětství, kdy jí byly asi 3 roky, měla na sobě hezké šatičky a bílé punčošky. Chtěla běhat. Ale maminka měla strach, že se umaže a zakřičela na ni. Klientka se velmi vylekala. Zpracováno metodou obrazu, ve kterém by klientka chtěla jezdit na koni. Dobrá, necháme ji. Maminka se sice diví, ale nechá ji. Klientka je spokojená, šťastná, cítí se bezpečně. To „bezpečně“ je pro ni velmi důležité!!

Bezmocnost klesla na 3 oranžovou. Necháváme ji s láskou a poděkováním odejít.

Za měsíc klientka hlásí, že příbuzný jí pomohl s opravou automobilu. Je z toho PAF!

Za další měsíc se jí zdálo, že už to „nefunguje“, protože příbuzný opět křičí. Na mou otázku, co to s ní dělá, zda se cítí bezmocně, s překvapením odpoví, že je jí to vlastně úplně jedno. Přesto pro jistotu odťukáme ZBYTEK emoce.

Za další dva měsíce je stav normalizovaný, klientka hlásí, že ona je jediná, na koho příbuzný nekřičí, mluví spolu zcela normálně a jejich komunikace je stále lepší a srdečnější. Je nadšená.

Lenka Blahutová, EFT praktik AAMET

Více se dozvíte na mých stránkách: blahulenka.cz

Lenka Blahutová
Jsem terapeutkou těla i duše. Pomáhám svým klientům ozdravit jejich těla masážemi a jejich duše vyladit hravou formou psychoterapie, převážně metodou EFT. Jsem autorkou eBooků "Omlazovací masáž obličeje" a "Pořádek v hlavě? S EFT hravě!" www.blahulenka.cz
Komentáře